top of page

SZEMIKOWIE

O NAS

Od ponad 40 lat towarzyszymy Wam w tworzeniu przytulnych i stylowych przestrzeni, zarówno w domach, jak i miejscach publicznych. Nasza pasja i doświadczenie w kreowaniu produktów z tworzyw sztucznych do domu i ogrodu zaowocowała szeroką gamą doniczek, flakonów, gazonów i misek. 

NAJCHĘTNIEJ WYBIERANE 

Nasze produkty, obecne na rynku od wielu lat, łączą klasyczne wzory, przywołujące nostalgiczne wspomnienia, z designem dostosowanym do współczesnych potrzeb. Są one rozpoznawalne i chętnie wybierane przez klientów docelowych.

94.png
1234_edited_edited.jpg

SZEROKIE ZASTOSOWANIE

Posiadamy bogatą kolekcję nagrobkową, a wiele z naszych produktów znajdzie zastosowanie na specjalne okazje, takie jak dekoracje eventowe, czy świąteczne. Nasze wzory łączą w sobie prostotę i subtelność, oferując atrakcyjne, a zarazem przystępne cenowo rozwiązania, które harmonijnie wkomponują się w każde otoczenie. 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości polipropylenu, gwarantując ich długotrwałość oraz możliwość pełnego recyklingu. Materiał ten jest nietoksyczny i bezpieczne do uprawy ziół i innych roślin jadalnych.

1_edited.png
AdobeStock_669619527.jpeg

SZYBKA REALIZACJA

Zapewniamy szybką realizację zamówień oraz posiadamy własny transport.

bottom of page